Szkoła Wizażu i Charakteryzacji FAM

Posiadamy nową placówkę i lokalizacje. Znajdujemy się w sercu krakowskiego Podgórza gdzie stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń wyposażoną we wszystko co potrzebne by zrealizować Twoje przyszłe projekty!

Niepubliczna Policealna Szkoła Wizażu  i Charakteryzacji FAM Kraków  ( bez uprawnień szkoły publicznej ) z siedzibą w Krakowie.
Szkoła działa pod nadzorem pedagogicznym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego poprzez Centrum Edukacji Artystycznej. Wpisana do ewidencji szkół niepublicznych pod numerem 380 / 34 / 2004

Kształcimy w dziedzinie najnowocześniejszych technik charakteryzacji filmowej, scenicznej ,wizażu oraz stylizacji i kroewnia fryzur. Naszym celem jest kształcenie najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie Charakteryzacji i Wizażu poprzez  zapewnianie  wysokiej jakość edukacji. Stawiamy  wysokie wymagania  jak i kładziemy duży nacisk  na zdobywanie niezbędnego doświadczenia już w czasie trwania nauki. Uczniowie mają możliwość odbywania praktyk przy produkcjach filmowych, teatralnych, wydarzeniach modowych, sesjach zdjęciowych itp. Doświadczenie nabyte w szkole pozwala uczniom na zbudowanie swojego portfolio zarówno na podstawie praktyk jak i zdjęć wykonywanych podczas sesji zdjęciowych. Uczymy osoby nie mające doświadczenia w zawodzie jak i osoby, które chcą nabyć dodatkowe kwalifikacje.

Naszym sukcesem jest Wasz sukces, dlatego cieszymy się, że już od 20 lat kształcimy najbardziej cenionych charakteryzatorów z całej Polski !

Nasze pracownie wyposażone są w kosmetyki wiodących marek: Kryolan, Make Up For Ever, Inglot, NYX oraz środki charakteryzatorskie : Kryolan, Make Up Intrnational,

Odkryj swój talent, Spełnij Marzenia i dołącz do grona absolwentów FAM !